490
QULİYEV QİSMƏT Yevlax şəhəri Tərəvəz (Pomidor)
RƏHİMOV QOCA Şəmkir rayonu Tərəvəz (Baş soğan)
HƏSƏNOV QORXMAZ Masallı rayonu Tərəvəz (Xiyar), Tərəvəz (Badımcan)
MİRZƏLİYEV QOŞQAR Şəmkir rayonu Tərəvəz (Baş soğan)
ABASOV RAFƏT Masallı rayonu Tərəvəz (Pomidor), Meyvə və giləmeyvə (Çiyələk), Müxtəlif yarmalar (Düyü), Müxtəlif yarmalar (Qarğıdalı yarması)
RÜSTƏMOV RAFİQ Ağdam rayonu Mal əti (Mal əti sümüklü), Qoyun əti (Təzə kəsilmiş), Mal əti (Mal əti sümüksüz), Mal əti (Mal əti 1-ci növ)
BABAYEV RAMAZAN Qax rayonu Mal əti (Mal əti sümüklü), Mal əti (Mal əti 1-ci növ)
HƏSƏNOV RAMAZAN Göyçay rayonu Meyvə və giləmeyvə (Nar)
ABDURAHMANOV RAMİL Şəki şəhəri Un və un məmulatları (Çörək)
İBRAHİMOV RAMİL Şəmkir rayonu Tərəvəz (Baş soğan)
ƏHMƏDOV RAMİN Şəmkir rayonu Tərəvəz (Baş soğan)
HƏSƏNOV RAMİN Şəmkir rayonu Tərəvəz (Baş soğan)
ƏLİYEV RASİM Ucar rayonu Mal əti (Mal əti sümüksüz), Tərəvəz (Kələm), Tərəvəz (Baş soğan), Tərəvəz (Kartof)
BAĞIROV RAUF Masallı rayonu Meyvə və giləmeyvə (Üzüm)
İBRAHİMOV RAUF Masallı rayonu Tərəvəz (Pomidor)
MUSTAFAYEV RƏFAİL Masallı rayonu Tərəvəz (Badımcan)
BƏKİROV RƏŞAD Ucar rayonu Mal əti (Mal əti sümüklü), Tərəvəz (Baş soğan), Tərəvəz (Kartof)
ƏHMƏDOV RƏŞAD Şəmkir rayonu Tərəvəz (Baş soğan)
TEYMUROV RƏŞAD Qazax rayonu Tərəvəz (Kartof)
MƏSTƏLİYEV RƏŞİD İmişli rayonu Mal əti (Mal əti sümüklü), Mal əti (Mal əti 1-ci növ)
ABDULLAYEV RÖVŞƏN Sabirabad rayonu Tərəvəz (Xiyar), Tərəvəz (Pomidor), Tərəvəz (Şirin bibər), Tərəvəz (Badımcan), Meyvə və giləmeyvə (Gilas), Meyvə və giləmeyvə (Nar), Meyvə və giləmeyvə (Qarpız)
AĞAKİŞİYEV RÖVŞƏN Gədəbəy rayonu Tərəvəz (Kartof)
MƏMİŞOV RÖVŞƏN Beyləqan rayonu Un və un məmulatları (1-ci növ buğda unundan bişirilmiş ağ çörək), Un və un məmulatları (2-ci növ buğda unundan bişirilmiş ağ çörək), Un və un məmulatları (Çörək), Un və un məmulatları (Çovdar çörəyi), Un və un məmulatları (1-ci növ buğda unundan hazırlanmış bulka)
MƏMMƏDOV RÖVŞƏN Ucar rayonu Mal əti (Mal əti sümüksüz), Tərəvəz (Baş soğan), Tərəvəz (Kartof), Tərəvəz (Göyərti (müxtəlif))
YUSİFİ RÖVŞƏN Şəmkir rayonu Tərəvəz (Baş soğan)
Akberov Rovshan Bakı şəhəri Müxtəlif yarmalar (Arpa yarması)
HƏŞİMOV RÜFƏT Masallı rayonu Paxlalı Bitkilər (Noxud)
ŞAHBAZOV RÜFƏT Masallı rayonu Tərəvəz (Pomidor)
BAĞIROV RUSLAN Masallı rayonu Tərəvəz (Baş soğan), Paxlalı Bitkilər (Noxud)
RƏHİMOV RZA Şəmkir rayonu Tərəvəz (Baş soğan)