2019
O.MİRZƏYEV ADINA QARIŞIQ TİPLİ UŞAQ EVİ Lənkəran şəhəri
ƏHMƏDOV NUŞİRƏVAN Masallı rayonu Tərəvəz (Kartof)
CEERÇİYEV NURULLAH Balakən rayonu Nişasta, şəkər, bal və qənnadı məmulatları (Bal), Tərəvəz (Baş soğan), Tərəvəz (Kartof), Mal əti (Mal əti 1-ci növ), Mal əti (Mal əti sümüklü), Qoyun əti (Qoyun əti (Təzə kəsilmiş))
NUR-M MƏHDUD MƏSULİYYƏTLİ CƏMİYYƏTİ Masallı rayonu Makaron məmulatı (Makaron məmulatları (1-ci növ)), Taxıl-Un məmulatları (un, yarma, çörək, bulka və makaron məmulatı) (Makaron məmulatları 1-ci növ), Nişasta, şəkər, bal və qənnadı məmulatları (Peçenye (şəkərli)), Makaron məmulatı (Vermişel (spaqetti))
İSMAYILOV NURLAN Göyçay rayonu Təzə meyvələr (Xurma)
ƏZİZOV NURLAN Şəki şəhəri Təzə tərəvəzlər (vegetativ tərəvəzlər) (Kartof)
ALLAHVERDİYEV NURLAN Yevlax şəhəri Mal əti (Mal əti ), Mal əti (Mal əti 2-ci kateqoriya), Mal əti (Mal əti sümüksüz), Qoyun əti (Qoyun əti)
ALIŞOVA NURİYYƏ Masallı rayonu Tərəvəz (Badımcan), Tərəvəz (Pomidor)
HƏSƏNOVA NURƏNGİZ Şəmkir rayonu Tərəvəz (Baş soğan)
İBRAHİMOV NURƏDDİN Masallı rayonu Paxlalı Bitkilər (Noxud)
ƏMİRASLANOV NURƏDDİN Şəmkir rayonu Təzə tərəvəzlər (vegetativ tərəvəzlər) (Kartof)
BABAYEV NURƏDDİN Masallı rayonu Paxlalı Bitkilər (Noxud)
SÜLEYMANOV NURBALA Siyəzən rayonu
HÜSEYNOVA NURANƏ Şəmkir rayonu Tərəvəz (Baş soğan)
MAMEDOV NOVRUZ Ağcabədi rayonu Mal əti (Mal əti 1-ci növ)
FƏTDAYEV NOVRUZ Masallı rayonu Paxlalı Bitkilər (Noxud)
NAĞIYEV NOFƏL Bakı şəhəri Təzə tərəvəzlər (vegetativ tərəvəzlər) (Sarımsaq)
VƏLİYEV NİZAMİ Tovuz rayonu Tərəvəz (Baş soğan), Təzə tərəvəzlər (vegetativ tərəvəzlər) (Baş soğan)
SÜLEYMANOV NİZAMİ Sabirabad rayonu Təzə tərəvəzlər (generativ və ya meyvəli tərəvəzlər) (Qarpız)
QARAYEV NİZAMİ Ağdam rayonu
BAXIŞOV NİZAMİ Bərdə rayonu Tərəvəz (Kələm), Tərəvəz (Süfrə çuğunduru), Tərəvəz (Yerkökü)
İSAYEV NİZAMƏDDİN Göyçay rayonu Tərəvəz (Pomidor), Meyvə tərəvəz və onların emalı məhsulları (Xurma)
QAFUROV NİYAZ Göyçay rayonu Meyvə tərəvəz və onların emalı məhsulları (Nar), Meyvə tərəvəz və onların emalı məhsulları (Xurma)
ƏHMƏDOV NİYAMƏDDİN Şəmkir rayonu Tərəvəz (Baş soğan)
ABBASOV NİYAMƏDDİN İmişli rayonu Mal əti (Mal əti 1-ci növ), Mal əti (Mal əti sümüklü), Mal əti (Mal əti sümüksüz), Qoyun əti (Qoyun əti (Təzə kəsilmiş))
MƏMİŞOVA NİGAR Masallı rayonu Paxlalı Bitkilər (Noxud)
MAHMUDOVA NİGAR Bakı şəhəri
İMANOV NİFTULLA Neftçala rayonu Mal əti (Mal əti ), Mal əti (Mal əti 2-ci kateqoriya), Mal əti (Mal əti sümüksüz), Qoyun əti (Qoyun əti)
XASIYEV NİCAT Zərdab rayonu Təzə tərəvəzlər (vegetativ tərəvəzlər) (Kartof)
SALMANOV NİCAT Bakı şəhəri