490
MAHMUDOV AYDIN Ağdam rayonu Tərəvəz (Baş soğan)
ASLANOVA AYNURƏ Şəmkir rayonu Tərəvəz (Baş soğan)
MƏMMƏDZADƏ AYXAN Kürdəmir rayonu Mal əti (Mal əti sümüklü), Qoyun əti (Təzə kəsilmiş), Toyuq əti (Təzə kəsilmiş), Mal əti (Mal əti sümüksüz), Tərəvəz (Kələm), Tərəvəz (Xiyar), Tərəvəz (Pomidor), Tərəvəz (Badımcan), Tərəvəz (Kartof), Tərəvəz (Göyərti (müxtəlif)), Meyvə və giləmeyvə (Alma), Tərəvəz (Bibər), Müxtəlif yarmalar (Arpa yarması), Müxtəlif yarmalar (Buğda yarması), Süd və süd məhsulları (Kərə yağı 82%), Süd və süd məhsulları (Sterlize olunmuş inək südü), Süd və süd məhsulları (Qatıq), Süd və süd məhsulları (Xama 15 %), Süd və süd məhsulları (Kəsmik yağlı), Süd və süd məhsulları (Kəsmik yağsız), Süd və süd məhsulları (Pendir brınzo), Süd və süd məhsulları (Pendir (ağ)), Qurudulmuş meyvələr (Meyvə qurusu müxtəlif)
QARAYEV AYXAN Ağdam rayonu Tərəvəz (Baş soğan)
HÜSEYNOVA AZADƏ Şəmkir rayonu Tərəvəz (Baş soğan)
HÜSEYNOV AZƏR Şəmkir rayonu Tərəvəz (Baş soğan)
MİKAYILOV AZƏR Ağdam rayonu Tərəvəz (Baş soğan)
ŞİRİNOV AZƏR Quba rayonu Meyvə və giləmeyvə (Alma)
BABAŞOV BABAZADƏ Sabirabad rayonu Tərəvəz (Şirin bibər), Tərəvəz (Yerkökü), Meyvə və giləmeyvə (Çiyələk)
ALIŞOV BARAT Masallı rayonu Paxlalı Bitkilər (Noxud), Paxlalı Bitkilər (Mərci)
ƏLİYEV BAYRAM Şəmkir rayonu Tərəvəz (Baş soğan)
HƏSƏNOV BAYRAM Şəmkir rayonu Tərəvəz (Baş soğan)
Həsrətov Bədrəddin Qax rayonu Arıçılıq məhsulları (Vərə mum), Arıçılıq məhsulları (Arı südü), Arıçılıq məhsulları (Çiçək tozu), Qənnadı məmulatları (Bal)
SALMANOV BƏHRAM Masallı rayonu Paxlalı Bitkilər (Noxud)
ƏZİZOV BƏHRUZ Göyçay rayonu Meyvə və giləmeyvə (Alça), Meyvə və giləmeyvə (Nar), Meyvə və giləmeyvə (Xurma)
BƏRƏKƏT ÇÖRƏK ZAVODU MƏHDUD MƏSULİYYƏTLİ CƏMİYYƏTİ Sabirabad rayonu Un və un məmulatları (1-ci növ buğda unundan bişirilmiş ağ çörək)
BƏSİD FİRMASI Bakı şəhəri Mal əti (Mal əti sümüklü), Qoyun əti (Təzə kəsilmiş), Ət məhsulları (Heyvan piyləri), Mal əti (Mal əti 1-ci növ)
QULİYEV BİNƏDDİN Masallı rayonu Tərəvəz (Pomidor), Tərəvəz (Badımcan)
ATDUXANOV CAMAL Masallı rayonu Paxlalı Bitkilər (Noxud)
İSMAYİLOV CAMAL Yardımlı rayonu Un və un məmulatları (Əla növ buğda unundan bişirilmiş çörək)
SALAHOV CAMAL Şəmkir rayonu Tərəvəz (Baş soğan)
ƏKBƏROV CAVAD Masallı rayonu Tərəvəz (Pomidor)
ABBASOV CAVİD Quba rayonu Meyvə və giləmeyvə (Alma)
ZİYADZADƏ CAVİD Masallı rayonu Tərəvəz (Badımcan), Tərəvəz (Kartof)
CƏBRAYILOV CƏBRAYIL Qax rayonu Mal əti (Mal əti sümüklü), Mal əti (Mal əti 1-ci növ)
CƏLİLABAD ÇÖRƏK ZAVODU MƏHDUD MƏSULİYYƏTLİ CƏMİYYƏTİ Cəlilabad rayonu Un və un məmulatları (1-ci növ buğda unundan bişirilmiş ağ çörək)
ƏLİYEV CƏMALƏDDİN Masallı rayonu Toyuq əti (Təzə kəsilmiş)
CƏNUB-AQRO MƏHDUD MƏSULİYYƏTLİ CƏMİYYƏTİ Lənkəran şəhəri Meyvə və giləmeyvə (Armud), Meyvə və giləmeyvə (Gilas), Meyvə və giləmeyvə (Gavalı), Meyvə və giləmeyvə (Ərik), Meyvə və giləmeyvə (Şaftalı), Meyvə və giləmeyvə (Heyva), Meyvə və giləmeyvə (Feyxoa)
HƏMİDOV CEYHUN Göyçay rayonu Meyvə və giləmeyvə (Alça), Meyvə və giləmeyvə (Nar), Meyvə və giləmeyvə (Xurma)
MƏMMƏDOVA CEYRAN Şəmkir rayonu Tərəvəz (Baş soğan)