2024
SƏRXANOV SƏRXAN Bakı şəhəri
HÜSEYNOV SƏRXAN Şəmkir rayonu Təzə tərəvəzlər (vegetativ tərəvəzlər) (Kartof)
ƏMİNLİ SƏRXAN Qax rayonu Tərəvəz (Kartof)
AŞUROVA SƏRVİNAZ Qazax rayonu Tərəvəz (Balqabaq), Tərəvəz (Kartof)
BƏKİROVA ŞƏRQİYƏ Bakı şəhəri Mal əti (Mal əti 1-ci növ), Mal əti (Mal əti sümüklü)
ABBASOVA ŞƏRQİYƏ Gəncə şəhəri
SÜLEYMANOV SƏRKƏR Göyçay rayonu Təzə tərəvəzlər (vegetativ tərəvəzlər) (Sarımsaq)
RZAYEVA ŞƏRƏF Qazax rayonu Mal əti (Mal əti 1-ci növ)
HÜSEYNOV SƏRDAR Şəmkir rayonu Təzə tərəvəzlər (vegetativ tərəvəzlər) (Kartof)
HÜSEYNZADƏ SƏRASTAN Yardımlı rayonu Mal əti (Mal əti sümüklü)
HƏSƏNOVA SƏNUBƏR Şəmkir rayonu Tərəvəz (Baş soğan)
HÜSEYNOVA ŞƏMSİYYƏ Masallı rayonu Müxtəlif yarmalar (Qarğıdalı yarması)
RZAYEV ŞƏMŞƏDDİN Tovuz rayonu
ŞƏMKİR RAYON İCRA HAKİMİYYƏTİ BAŞÇISININ KÜR QƏSƏBƏ İNZİBATİ ƏRAZİ DAİRƏSİ ÜZRƏ NÜMAYƏNDƏLİYİ Şəmkir rayonu
YUSİFOV ŞƏMİSTAN Samux rayonu Təzə tərəvəzlər (generativ və ya meyvəli tərəvəzlər) (Pomidor), Təzə tərəvəzlər (generativ və ya meyvəli tərəvəzlər) (Xiyar)
CAVADOV ŞƏMİ Zərdab rayonu Təzə tərəvəzlər (vegetativ tərəvəzlər) (Kartof)
QUBADOV SƏMƏD Cəlilabad rayonu Tərəvəz (Kartof)
SƏMA KİÇİK MÜƏSSİSƏSİ Sabirabad rayonu Mal əti (Mal əti sümüklü), Tərəvəz (Pomidor), Qoyun əti (Qoyun əti (Təzə kəsilmiş)), Tərəvəz (Sarımsaq), Süd və süd məhsulları (Təzə inək südü)
ABBASOVA SELYAN Tovuz rayonu Təzə tərəvəzlər (vegetativ tərəvəzlər) (Baş soğan)
QƏMBƏROVA ŞƏLALƏ Samux rayonu Təzə tərəvəzlər (vegetativ tərəvəzlər) (Ağbaş kələm)
NƏSİBOVA SƏKİNƏ Qazax rayonu Qurudulmuş meyvələr (Ləpə (qoz, fındıq, kişmiş və s.))
SEYFULLAYEV ŞƏHRİYAR Lerik rayonu Çörək və çörək bulka məmulatı (1-ci növ buğda unundan bişirilmiş ağ çörək)
ƏLİYEV ŞƏHRİYAR Masallı rayonu Toyuq əti (Təzə kəsilmiş)
MƏMMƏDOVA ŞƏHRİBANİ Siyəzən rayonu
XUMMƏDOV SEHRAN Göyçay rayonu Təzə tərəvəzlər (generativ və ya meyvəli tərəvəzlər) (Pomidor)
HƏSƏNOV SEHRAN Cəlilabad rayonu Təzə tərəvəzlər (vegetativ tərəvəzlər) (Kartof)
MALIŞOV ŞƏHLİYAR Göyçay rayonu Meyvə tərəvəz və onların emalı məhsulları (Nar), Meyvə tərəvəz və onların emalı məhsulları (Xurma)
SƏHLİYALI KİÇİK MÜƏSSİSƏSİ Abşeron regional bölməsi Kərə yağları (kərə və əlavəli yağlar) (Kərə yağı (yağlılıq 82,5%)), Süd və süd məhsulları (Kərə yağı 82%), Turşudulmuş süd məhsulları (ağartı) (Kəsmik yağlı (yağlılıq 10-20%)), Kolbasa məmulatları (Kolbasa (bişirilmiş - mal əti)), Pendirlər (Pendir (ağ)), Pendirlər (Pendir brınza), Turşudulmuş süd məhsulları (ağartı) (Qatıq ), Kolbasa məmulatları (Sosiska (mal əti)), Kolbasa məmulatları (Sosiska (toyuq əti)), Turşudulmuş süd məhsulları (ağartı) (Xama (yağlılıq 15 %)), Turşudulmuş süd məhsulları (ağartı) (Xama (yağlılıq 20%))
CAHANGİROV SƏHHƏT Masallı rayonu Paxlalı Bitkilər (Noxud)
ABUŞOV SƏHHƏT Kürdəmir rayonu Təzə tərəvəzlər (vegetativ tərəvəzlər) (Baş soğan)